Czysta energia ze słońca, już dziś dostępna dla każdego

Czysta energia ze słońca, już dziś dostępna dla każdego

Czysta energia ze słońca, już dziś dostępna dla każdego

Czysta energia ze słońca, już dziś dostępna dla każdego

Czysta energia ze słońca, już dziś dostępna dla każdego

8 lat

Doświadczenia w branży
WITAMY NA ECO4PLANET

Poznaj naszą ofertę

Posiadamy certyfikat RZETELNA Firma oraz wygraliśmy konkurs pilotażowy w województwie warmińsko -mazurskim

Czy wiesz, że możesz otrzymać dofinansowanie na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła z programu Czyste Powietrze? Doradcy w Eco4Planet pomogą Ci uzyskać dotację, a także dobiorą rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

O nas

W Eco4Planet posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji, montażu i serwisowaniu pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych, a także fachowym doradztwie i pomocy w uzyskiwaniu dotacji z rządowych programów termomodernizacyjnych.

W naszych magazynach o powierzchni przekraczającej 1000 m² czekają na Ciebie zarówno krajowe, jak i zagraniczne produkty klasy premium, takich marek, jak:

Energia dla Twojej firmy na wyciągnięcie ręki

Starasz się na bieżąco zaspokajać potrzeby swojej firmy i jednocześnie chcesz zadbać środowisko? Już teraz poznaj szczegóły oferty fotowoltaiki w leasingu dla firm od Eco4planet!
Innowacyjne instalacje ekologiczne, które znacznie redukują okresowe rachunki za prąd są na wyciągnięcie ręki. Nie musisz dysponować finansami, które w całości pokryją koszty inwestycji, a jedynie minimalnym wkładem własnym w wysokości 10%. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość wliczenia w koszty rat leasingowych. Zobacz na co możesz liczyć!

Audyt wstępny

Nasi eksperci przeprowadzą audyt wstępny. Dzięki niemu będziesz wiedział jaki rodzaj instalacji fotowoltaicznej będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Projekt

Nasi fachowcy stworzą projekt dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i warunków budowlanych jakimi dysponujesz.

Montaż

Nasi monterzy instalują systemy fotowoltaiczne w Twojej firmie. Już tylko chwila dzieli Cię od efektu końcowego!

Umowa

Podpiszemy umowę na kompleksową obsługę Twojej inwestycji. Na tym etapie także pomożemy Ci wybrać najdogodniejsze finansowanie.

Audyt techniczny

Potrzeby energetyczne Twojej nieruchomości oraz warunki techniczne określamy następnie w audycie technicznym.

Podłączenie i serwis

Po podłączeniu wszystkich urządzeń możesz już w pełni cieszyć się swoją nową instalacją i niższymi rachunkami za prąd. Zadbamy również o przeglądy okresowe i serwis.

Gwarancja 360

15-letnia gwarancja na system fotowoltaiczny

Fotowoltaika to proekologiczne i innowacyjne rozwiązanie o długiej żywotności. Dodatkowa gwarancja od Eco4Planet umożliwia korzystanie z instalacji j przez wiele lat. Gwarancja 360 obejmuje montaż oraz wszystkie komponenty , takie jak: inwerter, panele fotowoltaiczne, system montażowy czy okablowanie.

Gwarancja 360 to:
  • rozszerzenie standardowej gwarancji do 15 lat,
  • bezpłatna naprawa lub wymiana komponentu na nowy,
  • wygodny serwis door to door,
  • proste zgłoszenie za pomocą maila lub infolinii,
  • szybki czas reakcji na zgłoszenie.
Kompleksowa obsługa doradczo-projektowa

W ramach współpracy otrzymasz od nas pełną dokumentację – od audytu po szczegółowy kosztorys i projekt instalacji.

Gwarancja technologiczna

Jeśli w ciągu naszej współpracy technologia oferowanych przez nas produktów się zmieni, gwarantujemy, że otrzymasz najnowsze rozwiązanie.

Dedykowany doradca

Jedna osoba kontaktowa zapewni ciągłość komunikacji i kompleksowe podejście, dzięki doskonałej znajomości Twoich potrzeb.

Fotowoltaika na nowym domu

dom „bez rachunków”

Planujesz budowę domu, a może jesteś w trakcie? Już na tym etapie pomyśl o oszczędnościach i przygotuj swój dom do korzystania z energii z natury. Budynek lub projekt domu dostosowany pod montaż instalacji fotowoltaicznej pozwoli zoptymalizować uzyski energii i zminimalizować koszty związane z budową systemu.

Dom korzystający z odnawialnych źródeł energii to pewność niskich rachunków i taniej eksploatacji przez lata. Fotowoltaika to must have nowoczesnego, oszczędnego domu „bez rachunków”.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki

Im szybciej instalacja fotowoltaiczna pojawi się na Twoim dachu, tym szybciej zaczniesz oszczędzać. W standardzie, Twoją instalację fotowoltaiczną zamontujemy w 30 dni od sfinalizowania płatności.

Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz Ofertę PRO, a montaż wykonamy już w 14 dni, bez względu na dzień tygodnia. Twoja instalacja pojawi się na dachu zanim zdążysz zdecydować, co zrobić z zaoszczędzonymi na rachunkach pieniędzmi.

Zapytaj o ofertę dla domu i zacznij oszczędzać już dziś

Skontaktuj się z Eco4planet! Przekonaj się jak zaoszczędzić i cieszyć się komfortem w Twoim domu.

+48 501 355 350

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Nasze realizacje

Wiedza, doświadczenie, rzetelność, szybkość realizacji projektu i doradztwo na każdym jego etapie to wartości, którymi kierujemy się w Eco4Planet. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać rocznie średnio 2560 instalacji, a czas oczekiwania na wdrożenie procesu termomodernizacyjnego nie przekracza zazwyczaj dwóch tygodni.

Innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania, oparte o wysokiej jakości sprzęt oraz fachowy montaż, to kolejne cechy charakteryzujące naszą firmę. Łącząc je z usługą pomocy w uzyskaniu dofinansowania z rządowych programów, tworzymy bardzo korzystną ofertę, na którą decydują się tysiące Klientów z całej Polski.

Producenci i współprace

Kontakt

TELEFON KONTAKTOWY

+48 501 355 350

BIURO

kontakt@eco4planet.eu
bok@eco4planet.eu

Siedziba główna

ul. Cybernetyki 19A,
02-677 Warszawa

ODDZIAŁ LUBLIN

ul. Nałęczowska 36C,
Lublin 20-400

ODDZIAŁ SUWAŁKI

ul. Chłodna 6
Suwałki 16-400


This will close in 0 seconds