Panele
fotowoltaiczne

Panele znacznie obniżają rachunki za energię elektryczną, ponieważ uniezależniają Twoją firmę od kosztownego prądu z sieci. Jednorazowa inwestycja w OZE to długoterminowa oszczędność i wyraźna redukcja kosztów! Proekologiczne rozwiązania są ponadto dofinansowywane z publicznych programów dotacyjnych, dzięki którym masz szansę wyposażyć firmę w systemy fotowoltaiczne bez większego obciążenia finansowego.

Każdy przedsiębiorca może sięgnąć po leasing na fotowoltaikę. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość wliczenia w koszty rat leasingowych. Eco4Planet wpiera Cię na każdym etapie realizacji inwestycji, od pozyskania środków, po montaż instalacji. Dotyczy to zarówno dużych zakładów zatrudniających setki pracowników, jak i małych firm, w których pracuje nawet kilka osób. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!


Zyski z OZE dla Twojej firmy

Oszczędności na kosztach energii

Wytwarzasz własną energię elektryczną z darmowego źródła – promieniowania słonecznego. Dzięki temu firma może znacznie zmniejszyć swoje rachunki za prąd.

Stała kontrola nad cenami energii

Koszt instalacji i utrzymania systemu fotowoltaicznego jest przewidywalny, więc Twoja firma może lepiej planować budżety i uniknąć nieoczekiwanych wzrostów cen energii.

Redukcja emisji CO2 i środowiskowa odpowiedzialność

Korzystanie z energii słonecznej jest ekologicznym rozwiązaniem, ponieważ energia fotowoltaiczna nie emituje dwutlenku węgla ani innych szkodliwych substancji do atmosfery.

Pozytywny wizerunek i reputacja

Inwestowanie w energię fotowoltaiczną przyczynia się do pozytywnego wizerunku firmy jako innowacyjnej, odpowiedzialnej społecznie i dbającej o środowisko.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne są skutecznym sposobem na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Inwestycja w fotowoltaikę wymaga jednak pewnych nakładów finansowych. Z tego względu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, która pozwoli przedsiębiorcom zainstalować to źródło energii odnawialnej bez ponoszenia dużych kosztów.

Po oferowany przez Eco4Planet leasing na fotowoltaikę może sięgnąć każdy przedsiębiorca – zarówno duże zakłady zatrudniające setki pracowników, jak i małe firmy, w których zatrudnienie znajduje kilka osób.

Dobór odpowiedniej
oferty
Wysokiej jakości
produkty
Pomoc w otrzymaniu
dotacji
Montaż oraz
serwisowanie

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Leasing dla firm to wygodna forma finansowania zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, która przyczyni się do generowania oszczędności w firmie. Dzięki temu nie trzeba dysponować finansami, które w całości pokryją koszty inwestycji, a jedynie minimalnym wkładem własnym w wysokości 10%. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość wliczenia w koszty rat leasingowych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który nie tylko jest zorientowany na potrzeby swojej firmy, ale też ma na uwadze troskę o środowisko, a tym samym chcesz poznać szczegóły oferty fotowoltaiki w leasingu, koniecznie skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zapytaj o ofertę dla domu. Bądź niezależny od prądu z sieci!

Skontaktuj się z Eco4planet! Przekonaj się jak zaoszczędzić i cieszyć się komfortem w Twoim domu.

Zapytanie Ofertowe
+48 501 355 350

Zadzwoń i dowiedz się więcej