Fotowoltaika dla firm

Zasilaj swoją firmę energią ze słońca i obniż koszty operacyjne.

Fotowoltaika dla firm

Panele znacznie obniżają rachunki za energię elektryczną, ponieważ uniezależniają Twoją firmę od kosztownego prądu z sieci. Jednorazowa inwestycja w OZE to długoterminowa oszczędność i wyraźna redukcja kosztów!

Proekologiczne rozwiązania są ponadto dofinansowywane z publicznych programów dotacyjnych, dzięki którym masz szansę wyposażyć firmę w systemy fotowoltaiczne bez większego obciążenia finansowego.

Każdy przedsiębiorca może sięgnąć po leasing na fotowoltaikę. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość wliczenia w koszty rat leasingowych. Eco4Planet wpiera Cię na każdym etapie realizacji inwestycji, od pozyskania środków, po montaż instalacji. Dotyczy to zarówno dużych zakładów zatrudniających setki pracowników, jak i małych firm, w których pracuje nawet kilka osób. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zyski z OZE dla Twojej firmy

Oszczędności na kosztach energii

Oszczędności na kosztach energii

Wytwarzasz własną energię elektryczną z darmowego źródła – promieniowania słonecznego. Dzięki temu firma może znacznie zmniejszyć swoje rachunki za prąd.
Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Koszt instalacji i utrzymania systemu fotowoltaicznego jest przewidywalny, więc Twoja firma może lepiej planować budżety i uniknąć nieoczekiwanych wzrostów cen energii.
Redukcja emisji CO2 i środowiskowa odpowiedzialność

Redukcja emisji CO2 i środowiskowa odpowiedzialność

Korzystanie z energii słonecznej jest ekologicznym rozwiązaniem, ponieważ energia fotowoltaiczna nie emituje dwutlenku węgla ani innych szkodliwych substancji do atmosfery.
Pozytywny wizerunek i reputacja

Pozytywny wizerunek i reputacja

Inwestowanie w energię fotowoltaiczną przyczynia się do pozytywnego wizerunku firmy jako innowacyjnej, odpowiedzialnej społecznie i dbającej o środowisko.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne są skutecznym sposobem na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Inwestycja w fotowoltaikę wymaga jednak pewnych nakładów finansowych. Z tego względu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, która pozwoli przedsiębiorcom zainstalować to źródło energii odnawialnej bez ponoszenia dużych kosztów.

Po oferowany przez Eco4Planet leasing na fotowoltaikę może sięgnąć każdy przedsiębiorca – zarówno duże zakłady zatrudniające setki pracowników, jak i małe firmy, w których zatrudnienie znajduje kilka osób.

Dobór odpowiedniej oferty

Dobór odpowiedniej oferty

Wysokiej jakości produkty

Wysokiej jakości produkty

Pomoc w otrzymaniu dotacji

Pomoc w otrzymaniu dotacji

Montaż oraz serwisowanie

Montaż oraz serwisowanie

Kontakt

TELEFON KONTAKTOWY

+48 501 355 350

BIURO

kontakt@eco4planet.eu
bok@eco4planet.eu

Siedziba główna

ul. Cybernetyki 19A,
02-677 Warszawa

ODDZIAŁ LUBLIN

ul. Nałęczowska 36C,
Lublin 20-400

ODDZIAŁ SUWAŁKI

ul. Chłodna 6
Suwałki 16-400


This will close in 0 seconds